Dzisiaj jest: 11.12.2018, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Narzędzia i elektronarzędzia.

Wasze opinie o narzędziach i elektronarzędziach.
Dodaj odpowiedź

Reklamacja wkrętarko wiertarki Parkside z Lidla

rozpoczęty rok temu przez admin
2018-02-27 13:12 53%
Lekki szok. Używam niektórych narzędzi marki Parkside z Lidla. Do tej pory te które zakupiłem sprawowały się bardzo dobrze przy niewielkich pracach. Kupuję te narzędzia do prac niezbyt ciężkich, chociaż zdarza się, że dostają wycisk. Do prac bardzo ciężkich używam narzędzia Makita. 

Ale wróćmy do tematu reklamacji. Kupiłem wkrętarko wiertarkę i już od początku miałem problem z ładowaniem baterii. Bateria ledwo się ładowała, a cały czas po włożeniu baterii do ładowarki migały dwie diody. Zielona i czerwona. 
Zadzwoniłem pod numer reklamacji Lidla -223972212 i po podaniu numeru urządzenia zostałem przełączony do serwisu. Wyjaśniłem o co chodzi. Serwis uznał, że jest to prawdopodobnie problem z baterią. Konsultant powiedział, że wyślą mi nową baterię. I faktycznie dotarła ona szybko. 

Niestety po włożeniu do ładowarki nowej baterii objaw był ten sam. I znów telefon pod numer reklamacji, podaję numer pod jakim została zarejestrowana moja reklamacja i już jestem przełączony do serwisu Parkside w Niemczech na koszt Lidla. 

Krótka rozmowa i słyszę, że zaraz wyślą mi nową ładowarkę.
Czyż to nie jest piękne??? 

Niestety w przypadku narzędzi firmowych to bardziej skomplikowany problem i często czas oczekiwania na serwis jest dość długi jak na narzędzia za kilknaście tysięcy złotych. 

Jakie Wy macie doświadczenia z narzędzami z Lidla i nie tylko.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.